یک شرکت دانش‌بنیان، نوآور، متعهد به پیشرفت صنعت ساختمان

مباحث مرتبط با تکنولوژی اطلاعات به سرعت در حال پیشرفت بوده و راهکارهای برآمده از این تکنولوژی با شتابی وصف‌ناپذیر در حال متحول نمودن صنایع گوناگون است. باور داریم صنعت ساخت و ساز نیز در آینده نه چندان دور، متاثر از این فناوری دگرگون شده و شاهد بهره‌وری فزاینده در این صنعت عظیم خواهیم بود.

ماموریت اصلی شرکت سازه رایانش ابر گستر را ایفای نقشی موثر در این انقلاب بزرگ تعریف کرده‌ایم. همگام با پیشرفت فزاینده مدیریت اطلاعات ساختمانی (BIM) در دنیا، شرکت سازه رایانش ابرگستر با استخدام زبده‌ترین مهندسین ساختمان، طراحان و متخصصین علوم کامپیوتر به تولید محصولاتی پیشرفته در این حوزه خواهد پرداخت.

نخستین محصول این شرکت، با نام اتوسازه، یک سامانه یکپارچه تحت وب است که با بهره‌گیری از تکنولوژی محاسبات ابری، تهیه نقشه‌های اجرایی سازه‌های بتنی را ساده می‌کند. شما دیگر نیازی به خرید و نصب هیچ نرم افزاری برای ترسیم نقشه‌های سازه‌های بتنی ندارید. ضمن اینکه با وجود الگوریتم‌های پیشرفته هوش مصنوعی که در این سامانه استفاده شده نقشه‌هایی بهینه تولید می‌شود. ضمن اینکه کلیه ضوابط فنی و اجرایی رعایت شده است.

یادگیری

خوب می‌دانیم اگر یاد نگیریم و یاد ندهیم، پیشرفت نمی‌کنیم. تلاش می‌کنیم هر روز بیش از گذشته یاد گرفته و آموخته‌های خود را، با کاربرانمان به اشتراک بگذاریم.

انضباط

انضباط شرط لازم برای تحقق رشد و ارائه خدمات عالی می‌باشد. همواره تلاش می‌کنیم، برای دستیابی به اهداف اتوسازه، انضباط گروهی را نهادینه نماییم.

کاربران

بدون اغراق، کاربران مهمترین دارایی اتوسازه هستند. در اتوسازه پیش از دستیابی به سود تجاری، به برقراری روابطی صریح با کاربران و رعایت اخلاق حرفه‌ای پایبندیم.

مرام‌نامه اتوسازه

۱- به جمله "فروش پایان معامله نیست، بلکه آغاز یک تعهد است" اعتقاد قلبی داشته و هرگز کیفیت را فدای سود تجاری نکنیم.

۲- همیشه به منابع لینک بدهیم و مستند بنوسیم.

۳- اگر انتقادی از ما شد، آن را بپذیریم و در صورت لزوم آماده عذرخواهی و جبران باشیم.

۴- از پیشنهادات دیگران برای بهبود کیفیت، استقبال کنیم و از تغییر هراسی نداشته باشیم.

شما هم اگر به این ارزش‌ها اعتقاد دارید، با ما در تماس باشید. مشتاق دیدار و همکاری با شما هستیم.