یک گروه نوآور، متعهد به پیشرفت صنعت ساختمان

مباحث مرتبط با تکنولوژی اطلاعات به سرعت در حال پیشرفت بوده و راهکارهای برآمده از این تکنولوژی با شتابی وصف‌ناپذیر در حال متحول نمودن صنایع گوناگون است. باور داریم صنعت ساخت و ساز نیز در آینده نه چندان دور، متاثر از این فناوری دگرگون شده و شاهد بهره‌وری فزاینده در این صنعت عظیم خواهیم بود. ماموریت اصلی اتوسازه را ایفای نقشی موثر در این انقلاب بزرگ تعریف کرده‌ایم. همگام با پیشرفت فزاینده مدیریت اطلاعات ساختمانی (BIM) در دنیا، اتوسازه با استخدام زبده‌ترین مهندسین ساختمان، طراحان و متخصصین علوم کامپیوتر به تولید محصولاتی پیشرفته در این حوزه خواهد پرداخت. نخستین محصول این گروه، با نام اتوسازه، یک سامانه یکپارچه تحت وب است که با بهره‌گیری از تکنولوژی محاسبات ابری، تهیه نقشه‌های اجرایی سازه‌های بتنی را ساده می‌کند. شما دیگر نیازی به خرید و نصب هیچ نرم افزاری برای ترسیم نقشه‌های سازه‌های بتنی ندارید. ضمن اینکه با وجود الگوریتم‌های پیشرفته هوش مصنوعی که در این سامانه استفاده شده نقشه‌هایی بهینه تولید می‌شود. ضمن اینکه کلیه ضوابط فنی و اجرایی رعایت شده است. اتوسازه از سال ۱۳۹۴ شروع به فعالیت رسمی کرده است و از دی ماه سال ۱۳۹۵ اولین نرم افزار خود را به صورت رسمی در اختیار کاربران قرار داده است. در بهمن ماه ۱۳۹۷ با ورود سامانه کارگشا (شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا) اتوسازه در بستری جدید و گروهی قدرتمندتر، زبده‌تر و متخصصین مجرب‌تر فعالیت خود را در پیش گرفته است.

لوگو اتوسازه
لوگو کارگشا

یادگیری

خوب می‌دانیم اگر یاد نگیریم و یاد ندهیم، پیشرفت نمی‌کنیم. تلاش می‌کنیم هر روز بیش از گذشته یاد گرفته و آموخته‌های خود را، با کاربرانمان به اشتراک بگذاریم. .

انضباط

انضباط شرط لازم برای تحقق رشد و ارائه خدمات عالی می‌باشد. همواره تلاش می‌کنیم، برای دستیابی به اهداف اتوسازه، انضباط گروهی را نهادینه نماییم.

کاربران

بدون اغراق، کاربران مهمترین دارایی اتوسازه هستند. در اتوسازه پیش از دستیابی به سود تجاری، به برقراری روابطی صریح با کاربران و رعایت اخلاق حرفه‌ای پایبندیم.


مرام‌نامه اتوسازه

  • ۱-به جمله "فروش پایان معامله نیست، بلکه آغاز یک تعهد است" اعتقاد قلبی داشته و هرگز کیفیت را فدای سود تجاری نکنیم.
  • ۲-همیشه به منابع لینک بدهیم و مستند بنوسیم.
  • ۳-اگر انتقادی از ما شد، آن را بپذیریم و در صورت لزوم آماده عذرخواهی و جبران باشیم.
  • ۴-از پیشنهادات دیگران برای بهبود کیفیت، استقبال کنیم و از تغییر هراسی نداشته باشیم.