اعضای تیم برای کمک، آماده هستند

support@autosaze.com


با ما تماس بگیرید

۰۹۱۶۲۳۸۷۶۱۳
سوالات متداول


آیا نرم‌افزار اتو‌سازه نیاز به نصب دارد؟

خیر، برای استفاده از سرویس‌های ما نیاز به نصب هیچگونه نرم‌افزاری ندارید. عملیات تهیه نقشه، به صورت آنلاین و بر روی سرورهای ابری انجام خواهند شد.

چگونه از درستی محاسبات شما مطمئن باشیم؟

اتوسازه حاصل یک کار گروهی بسیار طولانی مدت است و دقت بسیار شایانی برای توسعه آن انجام شده است. علاوه بر این تعداد بسیار زیادی از مهندسین با تجربه از شهرهای مختلف به خواست ما نسبت به کنترل نتایج اقدام نموده و صحت نتایج را کنترل کرده‌اند. به شما اطمینان می‌دهیم الگوریتم‌های ما مطابق ضوابط آیین‌نامه و فایل محاسباتی عمل کرده و بهترین نتایج را در عین حفظ استاندارها در اختیار شما قرار می‌دهند.

ترسیم نقشه‌ها توسط اتوسازه چه قدر زمان می‌برد؟

از زمانی که درخواست کاربر از صف پردازش خارج شده و فرآیند ترسیم نقشه‌ها شروع می‌شود، بسته به حجم کار زمان متفاوتی صرف می‌شود. به عنوان یک برآورد اولیه، برای یک سازه با متراژ 1000 متری متعارف حدودا 5 دقیقه زمان نیاز است.

آیا فردی پشت سیستم قرار دارد و ترسیم نقشه‌ها را انجام می‌دهد؟

خیر. اتوسازه یک نرم‌افزار آنلاین است و به صورت خودکار ترسیم نقشه‌ها انجام می‌شود.

فرمت نقشه‌های خروجی چیست؟

نقشه‌ها با فرمت DWG، در پنل کاربری و صفحه "پروژه‌های من" ذخیره شده و در دسترس می‌باشند.

هزینه دریافت نقشه از سایت اتوسازه چه قدر است؟

با اتوسازه، کاربران به میزان تهیه نقشه، پرداخت انجام می‌دهند. برای استفاده از سرویس تهیه نقشه سازه‌های بتنی اتوسازه، بابت هر نقشه تنها مبلغ ۴۹,۰۰۰ تومان پرداخت می کنید. انجام یک اصلاحیه برای پروژه نیز با همین پرداخت امکان‌پذیر است. با ثبت نام و تایید حساب کاربری خود جهت تست و مشاهده نتایج می‌توانید با ثبت درخواست اشتراک آغازین، یک نقشه رایگان بگیرید. برای تهیه نقشه فونداسیون سازه اتوسازه، بابت هر نقشه تنها مبلغ ۲۹,۰۰۰ تومان پرداخت می‌کنید. با درخواست و فعالسازی طرح آغازین می توانید یک نقشه به صورت کاملا رایگان دریافت نمایید. انجام یک اصلاحیه برای پروژه نیز با همین پرداخت امکان‌پذیر است.

.

ما قبلا یکی از نرم‌افزارهای متداول را خریده‌ایم. پس چه نیازی به محصول شما داریم؟

پیشنهاد می‌کنیم یک بار پروژه‌ای را که با نرم‌افزارهای دیگر انجام داده‌اید با محصول ما تکرار کرده و مقایسه کنید. دو مزیت کاملا مشخص این سیستم آن است که: اولا، با وجود اتوسازه زمان بسیار کمتری از شما برای ترسیم و سپس انجام اصلاحات نقشه‌های کارگاهی گرفته می‌شود. ثانیا، الگوریتم‌های هوشمندانه‌ای که در آن استفاده شده است می‌تواند در مقایسه با دیگر نرم‌افزارها تا ۲۰ درصد از وزن میلگردها بکاهد.

آیا اتوسازه ETABS 2015, 2016 را پشتیبانی می‌کند؟

بله هم اکنون قابلیت تهیه نقشه‌های اجرایی پروژه‌های طراحی شده توسط نرم‌افزار ETABS نسخه 9.7.4  و 2015 و 2016 روی سایت موجود است.

برای تهیه آنلاین نقشه‌ها چه فایل‌هایی را باید بارگذاری نمایم؟

به منظور دریافت نقشه‌های اجرایی تیرها و ستون‌ها، ابتدا سازه مورد نظر را در نرم‌افزار ETABS مدل، آنالیز و طراحی نمایید. پس از بارگذاری خروجی‌های حاصل از نرم‌افزار ETABS، فرآیند نقشه‌کشی در سه مرحله صورت می‌پذیرد: 1) تنظیمات اولیه 2) کنترل بندهای اجرایی آیین‌نامه 3) دریافت نقشه‌های اجرایی. به همین منظور لازم است ابتدا فایل خروجی e2k و Access را در نرم‌افزار ETABS ایجاد نمایید.

برای تهیه نقشه‌های پی و فونداسیون نیز به مانند مراحل فوق در نرم افزار SAFE عمل کرده با این تفاوت که دو خروجی Access و f2k باید تهیه و در وب سایت بارگذاری شود.

 

اتوسازه هم اکنون چه سرویس‌هایی را به کاربران ارائه می‌دهد؟

هم اکنون، قابلیت تهیه نقشه‌های اجرایی قاب‌های بتنی (تیرها و ستون‌های بتنی)، تهیه نقشه‌های پی و فونداسیون، تهیه لیست مصالح و الگوی برش میلگردها و مايول تحت آزمایش تهیه نقشه‌های سقفهای وافل در سایت اتوسازه امکان‌پذیر است. قابلیت انجام کنترل‌های مضاعف سازه (محاسبه‌ دریفت، کنترل نامنظمی پیچشی، ضریب برش پایه و....) و طراحی تیرچه بتنی و فولادی نیز به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده است. 

پس از انتخاب گزینه بررسی خطاها و اتمام بررسی اولیه پروژه، در صورت مشاهده هشدار، چه راه‌حلی پیشنهاد می‌شود؟

روی گزینه هشدارها کلیک کرده تا صفحه هشدارها و خطاها برای شما نمایش داده شود. با کلیک بر روی هشدار مربوطه، صفحه‌ای نمایان می‌شود که در آن علت ایجاد هشدار و راه‌حل برطرف کردن آن توضیح داده شده است. برای تهیه نقشه‌های بهینه‌تر، تا جایی که ممکن است هشدارهای ذکر شده را در پروژه خود برطرف نموده و با انتخاب گزینه "بازگشت به پروژه" و بارگذاری مجدد فایل‌های اصلاح شده و پر کردن فرم‌های تنظیمات، نقشه‌های خود را دریافت نمایید. در غیر این صورت، می‌توانید گزینه "هشدارها را مطالعه کرده و شرایط را می‌پذیرم" را انتخاب نموده و پس از انتخاب گزینه "پردازش"، فرآیند تهیه نقشه آغاز می‌شود.

چنانچه بعد از بررسی خطاها، پروژه دارای خطا بود، چه راه‌حلی پیشنهاد می‌شود؟

در صورت وجود "خطا" در پروژه شما، برنامه قادر به تهیه نقشه نمی‌باشد. با کلیک بر روی گزینه خطا، صفحه هشدارها و خطاها برای شما نمایش داده می‌شود. با کلیک بر روی خطای مربوطه، صفحه‌ای نمایان می‌شود که در آن علت ایجاد خطا و راه ‌حل برطرف کردن آن توضیح داده شده است. بنابراین با توجه به توضیحات نمایش داده شده، ابتدا خطاهای مربوطه را رفع نموده و بعد از بارگذاری فایل اصلاح شده و انجام مجدد تنظیمات، بر روی گزینه "بررسی خطاها" کلیک کنید. در صورت عدم مشاهده خطا در فایل شما، گزینه پردازش فعال می‌گردد. پس از فشردن این گزینه، فرآیند نقشه‌کشی آغاز می‌شود.

در صورت مواجهه با خطای ناشناخته، راهکار چیست؟

در صورت مواجه شدن با خطای ناشناخته، با اتوسازه تماس حاصل فرمایید تا سریعا به مشکل ایجاد شده رسیدگی شود.

بروزرسانی نرم افزار آنلاین اتوسازه چگونه انجام می‌شود؟

بروزرسانی نرم افزار آنلاین اتوسازه، کاملا خودکار و منطبق بر مبحث نهم مقررات ملی ساختمان انجام خواهد شد. کاربران برای استفاده از آخرین نسخه‌های بروزرسانی شده، نیاز به پرداخت هزینه نخواهند داشت.

امنیت اطلاعات مربوط به پروژه‌های کاربران را چگونه تضمین می‌کنید؟

ما به اصل امانتداری معتقدیم و به بهترین شکل حافظ اطلاعات پروژه‌های کاربران خواهیم بود.

خدمات پشتیبانی پس از اشتراک در سایت شما به چه صورت است؟

گروه اتوسازه به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات کاربران می‌باشد.

چطور می‌توان طرح‌های اشتراکی را تهیه کرد؟

می توانید بعد از ورود به پنل کاربریتان به قسمت امور مالی - خرید اشتراک مراجعه کرده و طرح مورد نظر خود را تهیه کنید.

تفاوت طرح های یک‌ماهه، سه ماهه طرح استاندارد در چیست؟

در طرح استاندارد یک‌ماهه شما می‌توانید به تهیه 3 پروژه نقشه قاب بتنی و 3 پروژه نقشه پی و فونداسیون را دریافت کنید اما قابلیت استفاده از تهیه لیست مصالح، الگوی برش میلگرد و اصلاحیه رایگان را ندارید و برای فعالسازی این قابلیتها در هنگام خرید اشتراک باید گزینه استاندارد پلاس را انتخاب کنید و نهایتا تنها 30 روز فرصت برای استفاده از آن دارید در حالی که در طرح استاندارد سه ماهه، جمعا 9 پروژه تهیه نقشه قاب بتنی و 9 پروژه تهیه نقشه پی و فونداسیون را به صورت کامل در هنگام خرید دریافت می‌کنید و مدت زمان سه ماه را برای استفاده از آن دارید.

تفاوت طرح های سه ماهه و شش ماهه طرح حرفه‌ای در چیست؟

این طرح برای مهندسین پرکار یا دفاتر مهندسی در نظر گرفته شده است. در طرح حرفه ای سه ‌ماهه شما می‌توانید به تهیه 10 پروژه نقشه قاب بتنی و 10 پروژه نقشه پی و فونداسیون را دریافت کنید و همچنین قابلیت استفاده از تهیه لیست مصالح، الگوی برش میلگرد و اصلاحیه رایگان را خواهید داشت و نهایتا سه ماه فرصت برای استفاده از آن دارید در حالی که در طرح حرفه ای شش ماهه، جمعا 30 پروژه تهیه نقشه قاب بتنی و 30 پروژه تهیه نقشه پی و فونداسیون را به صورت کامل در هنگام خرید دریافت می‌کنید و مدت زمان شش ماه را برای استفاده از آن دارید.

اگر ما دارای طرح باشیم و بخواهیم طرح جدید خریداری کنیم چه می‌شود؟

طرح حاضر لغو شده و طرح جدید جایگزین خواهد شد.

اگر از طرح خود در مدت زمان مشخص شده استفاده نکردیم چه می‌شود؟

در حال حاضر پروژه‌های باقی مانده انتقال پیدا نمی‌کند.

طرح آغازین چیست؟

با درخواست فعالسازی این طرح و در صورت پذیرفته شدن درخواست این طرح شما می‌توانید یک پروژه نقشه سازه بتنی و یک پروژه نقشه پی و فونداسیون رایگان دریافت کنید. در واقع طرح آغازین برای کاربران جدی می باشد که نیاز به تست سیستم خواهند داشت.

چگونه طرح آغازین را فعال کنیم؟

بعد از ورود به پنل کاربری، شما می‌توانید با استفاده از کلید فعالسازی درخواست طرح آغازین را با پر کردن فرم مربوطه و تایید شماره تلفن همراه را ارائه دهید. کارشناسان اتوسازه درخواست شما را در بازه 4 تا 7 روزه کاری بررسی خواهند کرد و در صورت تایید این طرح برای شما فعال خواهد شد. کلید فعالسازی در صفحه اصلی پنل کاربری در قسمت بالا سمت چپ در کادر قرمز قابل مشاهده است. این طرح برای هر کاربر و شماره همراه یکبار بیشتر فعال نخواهد شد.

در طرح آغازین برای فعالسازی ماژول‌های لیست مصالح و الگوی برش میلگردها، شیت بندی و اصلاحیه رایگان پروژه چیکار کنیم؟

این طرح صرفا برای تست سیستم تهیه نقشه اتوسازه ارائه شده است. برای دسترسی به این قابلیتها از پرداخت آزاد یا طرحهای فعال دیگر استفاده کنید.

اگر طرح آغازین فعال باشد و پروژه رایگان استفاده شده باشد، چه باید کرد؟

شما میتوانید یکی از طرح‌های اشتراکی را فعال کنید، در غیر اینصورت هزینه‌ها آزاد محاسبه می‌شود.

اگر کد تایید فعالسازی طرح آغازین را دریافت نکردیم، چه کنیم؟

اگر قادر به دریافت کد فعالسازی نشدید، با پشتیبانی تماس بگیرید.