۰۹۱۸۹۶۲۸۳۰۸

با ما تماس بگیرید


support@autosaze.com

اعضای تیم برای کمک، آماده هستند

سوالات متداول

در این بخش، متداول‌ترین سوالات را آورده‌ایم. با این‌ حال، اگر سوال خود را نیافتید، حتما از طریق ایمیل یا تلفن با ما تماس بگیرید

خیر، برای استفاده از سرویس‌های ما نیاز به نصب هیچگونه نرم‌افزاری ندارید. عملیات تهیه نقشه، به صورت آنلاین و بر روی سرورهای ابری انجام خواهند شد.

اتوسازه حاصل یک کار گروهی بسیار طولانی مدت است و دقت بسیار شایانی برای توسعه آن انجام شده است. علاوه بر این تعداد بسیار زیادی از مهندسین با تجربه از شهرهای مختلف به خواست ما نسبت به کنترل نتایج اقدام نموده و صحت نتایج را کنترل کرده‌اند. به شما اطمینان می‌دهیم الگوریتم‌های ما مطابق ضوابط آیین‌نامه و فایل محاسباتی عمل کرده و بهترین نتایج را در عین حفظ استاندارها در اختیار شما قرار می‌دهند.

از زمانی که درخواست کاربر از صف پردازش خارج شده و فرآیند ترسیم نقشه‌ها شروع می‌شود، بسته به حجم کار زمان متفاوتی صرف می‌شود. به عنوان یک برآورد اولیه، برای یک سازه با متراژ 1000 متری متعارف حدودا 10 دقیقه زمان نیاز است.

خیر. اتوسازه یک نرم‌افزار آنلاین است و به صورت خودکار ترسیم نقشه‌ها انجام می‌شود.

نقشه‌ها با فرمت DWG، در پنل کاربری و صفحه "پروژه‌های من" ذخیره شده و در دسترس می‌باشند.

با اتوسازه، کاربران به میزان تهیه نقشه، پرداخت انجام می‌دهند. هزینه دریافت نقشه، 90 تومان به ازای هر متر مربع می‌باشد، انجام یک بار اصلاحیه برای هر پروژه تعریف شده نیز به صورت رایگان امکان‌پذیر است. کاربران پس از عضویت در سایت اتوسازه، در حال حاضر طرح پاییزه را می‌توانند فعال کنند که شامل تهیه رایگان نقشه‌های یک پروژه تا سقف هزار متر مربع می‌باشد.

پیشنهاد می‌کنیم یک بار پروژه‌ای را که با نرم‌افزارهای دیگر انجام داده‌اید با محصول ما تکرار کرده و مقایسه کنید. دو مزیت کاملا مشخص این سیستم آن است که: اولا، با وجود اتوسازه زمان بسیار کمتری از شما برای ترسیم و سپس انجام اصلاحات نقشه‌های کارگاهی گرفته می‌شود. ثانیا، الگوریتم‌های هوشمندانه‌ای که در آن استفاده شده است می‌تواند در مقایسه با دیگر نرم‌افزارها تا ۲۰ درصد از وزن میلگردها بکاهد.

بله هم اکنون قابلیت تهیه نقشه‌های اجرایی پروژه‌های طراحی شده توسط نرم‌افزار ETABS نسخه 9.7.4  و 2015 و 2016 روی سایت موجود است.

به منظور دریافت نقشه‌های اجرایی تیرها و ستون‌ها، ابتدا سازه مورد نظر را در نرم‌افزار ETABS مدل، آنالیز و طراحی نمایید. پس از بارگذاری خروجی‌های حاصل از نرم‌افزار ETABS، فرآیند نقشه‌کشی در سه مرحله صورت می‌پذیرد: 1) تنظیمات اولیه 2) کنترل بندهای اجرایی آیین‌نامه 3) دریافت نقشه‌های اجرایی. به همین منظور لازم است ابتدا فایل خروجی e2k و Access را در نرم‌افزار ETABS ایجاد نمایید.

هم اکنون، قابلیت تهیه نقشه‌های اجرایی قاب‌های بتنی (تیرها و ستون‌های بتنی) در سایت اتوسازه امکان‌پذیر است. قابلیت انجام کنترل‌های مضاعف سازه (محاسبه‌ دریفت، کنترل نامنظمی پیچشی، ضریب برش پایه و....) نیز به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده است. تهیه نقشه‌های اجرایی پی، فونداسیون، دیوار و نیز تهیه لیستوفر و الگوی برش مصالح، به زودی توسط سیستم یکپارچه تحت وب اتوسازه ارائه خواهند شد.

روی گزینه هشدارها کلیک کرده تا صفحه هشدارها و خطاها برای شما نمایش داده شود. با کلیک بر روی هشدار مربوطه، صفحه‌ای نمایان می‌شود که در آن علت ایجاد هشدار و راه‌حل برطرف کردن آن توضیح داده شده است. برای تهیه نقشه‌های بهینه‌تر، تا جایی که ممکن است هشدارهای ذکر شده را در پروژه خود برطرف نموده و با انتخاب گزینه "بازگشت به پروژه" و بارگذاری مجدد فایل‌های اصلاح شده و پر کردن فرم‌های تنظیمات، نقشه‌های خود را دریافت نمایید. در غیر این صورت، می‌توانید گزینه "هشدارها را مطالعه کرده و شرایط را می‌پذیرم" را انتخاب نموده و پس از انتخاب گزینه "پردازش"، فرآیند تهیه نقشه آغاز می‌شود.

در صورت وجود "خطا" در پروژه شما، برنامه قادر به تهیه نقشه نمی‌باشد. با کلیک بر روی گزینه خطا، صفحه هشدارها و خطاها برای شما نمایش داده می‌شود. با کلیک بر روی خطای مربوطه، صفحه‌ای نمایان می‌شود که در آن علت ایجاد خطا و راه ‌حل برطرف کردن آن توضیح داده شده است. بنابراین با توجه به توضیحات نمایش داده شده، ابتدا خطاهای مربوطه را رفع نموده و بعد از بارگذاری فایل اصلاح شده و انجام مجدد تنظیمات، بر روی گزینه "بررسی خطاها" کلیک کنید. در صورت عدم مشاهده خطا در فایل شما، گزینه پردازش فعال می‌گردد. پس از فشردن این گزینه، فرآیند نقشه‌کشی آغاز می‌شود.

در صورت مواجه شدن با خطای ناشناخته، با اتوسازه تماس حاصل فرمایید تا سریعا به مشکل ایجاد شده رسیدگی شود.

بروزرسانی نرم افزار آنلاین اتوسازه، کاملا خودکار و منطبق بر مبحث نهم مقررات ملی ساختمان انجام خواهد شد. کاربران برای استفاده از آخرین نسخه‌های بروزرسانی شده، نیاز به پرداخت هزینه نخواهند داشت.

ما به اصل امانتداری معتقدیم و به بهترین شکل حافظ اطلاعات پروژه‌های کاربران خواهیم بود.

گروه اتوسازه به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات کاربران می‌باشد.

می توانید بعد از ورود به پنل کاربریتان به قسمت امور مالی - خرید اشتراک مراجعه کرده و طرح مورد نظر خود را تهیه کنید.

در طرح اطلس آبی یک‌ماهه شما متراژ 1000مترمربع را دریافت می‌کنید و تنها 30 روز فرصت برای استفاده از آن دارید در حالی که در طرح ستاره آبی سه ماهه، شما متراژ 3000 مترمربع را به صورت کامل در هنگام خرید دریافت می‌کنید و مدت زمان سه ماه را برای استفاده از آن دارید.

اگر دارای طرح باشید میزان متراژ مازاد بر اساس طرح محاسبه میشود و در غیر این صورت میزان متراژ اضافی براساس طرح پلکانی محاسبه خواهد شد و تنها کافیست اعتبار خود را افزایش دهید.

طرح حاضر لغو شده و طرح جدید جایگزین خواهد شد.

در حال حاضر اعتبار باقی مانده انتقال پیدا نمی‌کند.

با فعالسازی این طرح شما می‌توانید در هر ماه (شمسی) یک پروژه تا حداکثر 1000مترمربع نقشه‌های رایگان دریافت کنید.

بعد از ورود به پنل کاربری، شما می‌توانید با استفاده از کد تاییدی که به شماره تلفن شما ارسال می‌شود این طرح را فعال کنید. کلید فعالسازی در صفحه اصلی پنل کاربری در قسمت بالا سمت چپ در کادر قرمز قابل مشاهده است.

دو راه وجود دارد: شما می‌توانید با ارتقاء طرح پاییزه این ماژول‌ها را فعال کنید یا یکی از طرح‌های اشتراکی را خریداری کنید. پس از فعالسازی طرح پاییزه، دکمه ارتقاء طرح در صفحه پنل اصلی کاربر سمت چپ بالا قابل مشاهده است.

شما میتوانید یکی از طرح‌های اشتراکی را فعال کنید، در غیر اینصورت هزینه‌ها به صورت پلکانی و آزاد محاسبه می‌شود.

کدی که در هنگام فعالسازی به شما نمایش داده می‌شود را به شماره 10000900099000 پیامک کنید، یا با پشتیبانی تماس بگیرید .